89,00 Kč
77,39 Kč bez DPH
Skladem

Nature7

sůl himalájská do koupele, granulovaná, 1000g

Obj. číslo: 573502
Doporučená cena: 89,00 Kč
EAN: 5999026351591
hlavní texty:
hlavní název promo: sůl himálajská nahrubo drcená, vhodná i do koupele
balení: 1000g granule

Charakteristika

Himálajská koupelová sůl je velmi vhodná k relaxaci a uvolnění. Zmírňuje projevy nachlazení, může pomoci ekzematické pokožce, přispívá k léčbě astmatu, alergií a je vhodná k ošetření intimních problémů.

Koupel s himálajskou solí má na rozdíl od běžné koupele, která odvádí vlhkost z pokožky, opačný účinek. Himálajská sůl na sebe vodu váže a uzamyká ji na povrchu kůže. Díky tomu nebude vaše pokožka po koupeli suchá. Koupel s himálajskou solí je doporučována i lidem se suchou a citlivou kůží.
Třicetiminutová koupel v himálajské soli tělo detoxikuje a zbaví škodlivin. Z těla se uvolní škodlivé látky a minerály obsažené v soli se přes kůži dostanou do těla. Koupel snižuje překyselení organizmu a pokožka získává přirozené pH. U citlivé pokožky je vhodné začít s menší koncentrací solného roztoku, tedy 3 lžíce a dávku postupně zvyšovat podle reakce organizmu.

Při koupeli v roztoku himálajské soli nepoužívejte pěnu do koupele, mýdlo ani šampon. Teplota vody by měla mít 37 °C. Při této teplotě nemusí tělo vydávat energii na vyrovnávání teploty. Po koupeli neoplachujte sůl z pokožky. Jemně kůži osušte a dopřejte si alespoň půl hodinovou relaxaci v teple.

Dávkování a způsob použití
- 3 lžíce až 1 kg soli na cca 100 l vody, 37 °C teplé.
-Při citlivé pokožce 3 lžíce na 100 l vody a podle reakce organizmu postupně zvyšovat dávkování.
- Délka koupele minimálně 30 minut.
- Po koupeli tělo neoplachujte.
- Dopřejte si po koupeli ještě 30ti minutovou relaxaci v teple a klidu.
- Současně se solí nepoužívejte mýdlo, pěnu ani šampon.

Nejvhodnější pro zdraví je čistě přírodní krystalická sůl. Je přirozeně bohatá na všechny nezbytné minerály a stopové prvky potřebné pro lidský organizmus. Je snadno vstřebatelná a její přebytek tělo snadno vyloučí. Himálajská sůl je čistě přírodní krystalická sůl. To znamená, že byla pouze vytěžena, omyta, usušena na slunci a semleta. Himálajská sůl má díky velkému množství přírodních látek typicky růžovou až oranžovou barvu

Hlavní přednosti

  • Přírodní krystalická sůl
  • Přispívá k relaxaci a uvolnění
  • Hydratuje pokožku
  • Vhodná pro citlivou i ekzematickou pokožku
  • Detoxikuje tělo, upravuje pH
  • Potravinová kvalita, po namletí vhodná k solení jídla