1 190,00 Kč
983,47 Kč bez DPH
Skladem

Nature7

aroma difuzér ZEN DF12W, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu

Obj. číslo: 569601
Doporučená cena: 1 190,00 Kč
EAN: 8595126967938
hlavní texty:
hlavní název promo: aroma difuzér ZEN, DF12W, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, bílý
příkon: 12W
objem nádobky: 100ml
rozměry (základna x výška): 18x12x8cm
hmotnost: 0,37kg
příslušenství:
příslušenství: plnící nádobka
info text: automatické vypnutí přístroje

Charakteristika

Zvlhčovač vzduchu s difuzérem aromatizuje a zvlhčuje vzduch. Kombinuje účinky vodní mlhy a esenciálních olejů. Pomocí jemného ultrasonického vlnění rozkládá esenciální oleje na extrémně malé mikročástice, aniž by je zahříval. Oleje si tak zachovávají původní vůni i léčivé účinky. Aromadifuzér vám pomůže vytvořit z každého pokoje vonící oázu a navodit relaxační atmosféru.

Bez přidání esenciálního oleje vám aromadifuzér poslouží jako zvlhčovač vzduchu. Přidáním konkrétního esenciálního oleje můžete sobě, nebo vašim blízkým pomoci s různými obtížemi. Postačí pár kapek kvalitního oleje a můžete ulevit rýmě, kašli, bolestem hlavy, nebo špatnému usínání. Správně zvolený olej vyčistí vzduch, nebo vám jednoduše zpříjemní pobyt v místnosti, ve které se právě nacházíte.

Vhodný do obytných prostor, dětských pokojů, jednacích místností, masážních salónů, wellnes center apod. Vhodně zvolenými esenciálními oleji můžete podpořit relaxační atmosféru v ložnici, dezinfekci vzduchu či klidný spánek v dětském pokoji. Koncentraci v pokoji studenta anebo uvolněnou komunikaci, ať už doma nebo v pracovním prostředí.

Používejte vždy kvalitní oleje. Použitím levných, umělých olejů sice vytvoříte voňavé prostředí, ale tělo a mysl si neodpočinou. Citlivým osobám může naopak uškodit. Například bolestí hlavy apod.

Během provozu aromadifuzéru lze libovolně a jednoduše nastavit světelné efekty, které vytvoří ve vašem pokoji velmi příjemné prostředí a navodí relaxační atmosféru. Aromadifuzér je vhodný všude, kde je z bezpečnostních důvodů nemožné použít otevřený oheň (svíčky v aromalampách). Kombinuje účinky vodní mlhy a esenciálních olejů.

Obsluha aromadifuzéru je velmi jednoduchá. Do zásobníku nalejete vodu, nejlépe destilovanou. Nakapete několik kapek esenciálního oleje a přístroj stiskem zapnete. Aromadifuzér začne okamžitě vytvářet vodní mlhu a rozptylovat olej do vzduchu. Současně střídá barevné podsvícení. Druhým stiskem můžete zvolit jednu konkrétní barvu podsvícení. Třetím stiskem vypnete barevné podsvícení a čtvrtým stiskem ukončíte provoz aromadifuzéru.

Nemusíte kontrolovat množství vody v zásobníku. Po vyprázdnění se aromadifuzér sám vypne.

Elegantní interiérový doplněk.

Hlavní přednosti

  • velmi jednoduchá obsluha
  • šetrně uvolňuje aromatický olej
  • automatické vypnutí
  • elegantní bytový doplněk
  • až 6 barev podsvětlení
  • tichý a bezpečný provoz

+ malý, lehký jednoduché ovládání
Na začátku jsem tomu moc nedávala, ale nyní jsem nadšená. Velmi praktické i na cesty. Možnost nastavení konkrétní barvy světla nebo plynulé změny barev. Součástí i praktická nálevka a poměrně dostačující kabel. Voda nikde nekape a proud vzduchu připomíná aladinovu lampu. Opravdu krásné
(anonym)

 

+ krásný, malý, tichý Velmi jednoduché používání Možné zvolit si duhu (změny barev) nebo zastavit na barvě, která se vám líbí (klidně i jen žluté neutrální světlo)
Určitě bych koupila znovu. Může to být i perfektní dárek
(Lucie Hrušková)